פורץ מומלץ

פורץ מומלץ

למענכם מתי שתרצו ואיפה שתרצו.

אתם עוד תכירו בכך עד כמה אנו מצדיקים את שמנו. כדי שתיהנו בהקדם גשו אלינו ללא התעכבות ונשמח לתת לכם את השירות לאלתר. אנחנו מעידים על עצמנו אולם בעצם גם האנשים כך מורים. החזון שלנו שהכול יתבצע הכי טוב עבורכם ולשם כך אנחנו מגייסים את כל הכוחות הנצרכים לכך. תמיד נשמח לקבל את חוות דעתכם הטובות על עבודתנו.

דבר ראשון – חוות דעת.

לפני הכל – המלצות, זה הדבר הראשון שנוקט כל לקוח קודם שניגש לעניין שהוא מעוניין. בעקבות הידע הרב שצברנו במשך הזמן יש באמתחתנו מעגל תומכים רחב! תכינו את עצמכם לשיטפון של תגובות מכיוונם כי יש להם הרבה המלצות חמות לתאר לכם…

מה חשוב לנו?

אם תבררו אצלנו על איזה עניין בעיקר ניתן את הדגש נאמר לכם שקודם כל זהו השרות לפציינט! אצלנו לא מצוי עובדים שעוסקים כל אחד בתחום שלו אלא כולם באותו תחום יחדיו.

מנעולן מקצועי. לא מתפשרים על פחות!

לא פעם אנחנו מאתרים אנשי מקצוע אמינים או מצרך איכותי. הדבר החשוב ביותר שיעמוד לטובת העניין הינו בחירת האנשים הראויים שעמם אנו מתקשרים. בדורנו המתקדם בקליק של לחצן אחד ולעיניך מתייצבים רשימות של חברות ועסקים ובעליהם. אין זה משנה למה ולמי הינכם מעוניינים בנו אנו תמיד אבל תמיד מוכנים לעשות את מה שצריך.

מומחיות עם אדיבות

במקרה והכרעתם אחרי בדיקת כל הברירות בנושא זה לקחת אותנו, תהיו בעניין שהצוות אצלנו מתמסר ואכפתי. כמו שאתם מכירים בדרך כלל כשפונים לשירות הלקוחות אורך ההמתנה ארוך יותר ממוקד הקניות והמכירות של העסק המדובר… ופה אצלנו זה ממש לא אותו הדבר. נעשה זאת מפני שאתם הלקוחות שלנו ואנו שמחים לעזור לכם.

מותר להתחרט.

לפעמים מתברר כי העדפתנו לא היתה נכונה… תרגישו בנוח לבטל דברים בחיים זה מאוד טבעי ויכול לקרות להרבה אנשים. במקרה ובאמת אירע מאורע מסוג זה חובת הלקוח לעדכן אותנו באופן המידי.

איך מחליטים?

כדאי לבדוק את כל הזוויות הפוטנציאליות לפני שאתם מחליטים על פורץ דלתות אנחנו מציעים לכם לחפש קודם בתחום שלידכם או בשירות שיגיע עד לסף ביתכם. אתם תחליטו כיצד העניין ינוהל ואיך תבחרו שנפעל לפי מה שייחשב בעיניכם כמהותי לציון. אנחנו לא מבטלים במחי יד את מה שהכרחי ללקוחותינו אלא מעניקים את תמיכתנו המלאה לבקשותיכם. אין ספק שאנו נעשה הכול כמה שאפשר שיתקיימו את מה שרציתם בשלמות.

מנעולן מומלץ

פועלים עם הטובים ביותר

גם החומרים שאנו בוחרים בהם ופועלים איתם הינם הטובים ביותר מהניתנים בשוק. ואם אתם מתעניינים בעניין האחריות אז רק שתדעו שאנחנו מעניקים זאת ביד רחבה.

אתם מעורבים בכל אשר נפעל ונעשה.

אנו לא מסתירים כלום מהקליינטים שלנו כל מה שישאף לשמוע-ישמע! גם אופן העבודה שלנו ושעות העבודה במידה ונחוץ לכם נוכל לתת אומדן לכך.

Leave a Reply